Viešoji diskusija „Mokyklų patirtys ir iššūkiai ugdant romų tautybės vaikus“Viešosios diskusijos tikslas – pasidalinti bendrojo ugdymo mokyklų, ugdančių romų tautybės vaikus, patirtimi ir aptarti iššūkius. Praktine patirtimi dalijosi keturių mokyklų atstovai: Vilniaus Juodšilių „Šilo“ gimnazijos direktorė Rasa Agintienė, Vilniaus „Saulėtekio“ mokyklos-daugiafunkcio centro logopedė Ingrida Ivanavičė, Šalčininkų r. Stanislovo Rapolionio gimnazijos socialinė pedagogė Tatjana Babkina, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos specialioji pedagogė Vilma Žvybienė ir fizinio ugdymo mokytojas Algirdas Pupkis. 
 Viešojoje diskusijoje istorijos bendrųjų programų atnaujinamą turinį pristatė Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkė Nijolė Selvestravičiūtė-Grybovienė. 

Organizatorius: Nacionalinės švietimo agentūros Mokyklų veiklos įsivertinimo ir tobulinimo skyrius.  

Nacionalinė švietimo agentūra. 2020-11-05.

0 komentarai (-ų):