Vystomojo bendradarbiavimo platformos pamokų ciklas. Migracija pasaulyjeVystomojo bendradarbiavimo platforma pristato interaktyvias internetines pamokas 5–12 klasių mokiniams. Tai pamokos apie mūsų globalų pasaulį, leidžiančios moksleiviams įgyti papildomų įdomių žinių. 
Pamoka apie migraciją leidžia išsamiau pažinti migracijos pasaulyje problemą, jos pobūdį ir prigimtį. Pamoka supažindina su pagrindiniais dažnai painiojamais migracijos terminais, tokiais kaip pabėgėlis, prieglobsčio prašytojas, migrantas ir kt. Pamokoje paliečiamas ir svarbus migrantų bei pabėgėlių integracijos visuomenėje klausimas – pristatomi pagrindiniai šių žmonių patiriami iššūkiai bei integracijos pavyzdžiai Lietuvoje. Taigi ši pamoka praplečia migracijos koncepto supratimą ir taip moko tolerancijos. 
Pamoka sudaryta iš dviejų dalių: 
1) vaizdinė dalis, kurioje pristatoma šiek tiek teorinės medžiagos; 
2) praktinė užduotis, įgyvendinama grupėje. 
Praktinė užduotis:
1) Pasaulio žemėlapio spalvinimas pagal asmenines žinias ir patirtis; 
2) komandinis pagrindinių su migracija susijusių problemų įvardijimas.
Praktinę užduotį galima rasti Vystomojo bendradarbiavimo platformos svetainėje. 
Dėl papildomos informacijos ar iškilus klausimams susisiekite el. paštu vbplatforma@gmail.com. 

Vystomojo bendradarbiavimo platforma. 
2020-11-27

0 komentarai (-ų):