Vystomojo bendradarbiavimo platformos pamokų ciklas. Etiška komunikacija apie pasaulįVystomojo bendradarbiavimo platforma pristato interaktyvias internetines pamokas 5–12 klasių mokiniams. Tai pamokos apie mūsų globalų pasaulį, leidžiančios moksleiviams įgyti papildomų įdomių žinių. 
Pamoka apie etišką komunikaciją apie pasaulį priverčia susimąstyti apie tai, kaip regime pasaulį už savo valstybės (ar regiono) ribų ir kaip apie jį kalbame! Kokiais stereotipais dažniausiai kalbame apie Afriką, Aziją, islamo tikėjimo žmones? Pamokos turinys labiausiai orientuotas būtent į Afrikos žemyną, bene labiausiai iš visų regionų apipintą stereotipais. Pamoka padeda griauti šiuos stereotipus ir moko etiškai komunikuoti apie globalųjį pasaulį, jo valstybes ir problemas.

Pamoka sudaryta iš dviejų dalių: 
1) vaizdinė dalis, kurioje pristatoma šiek tiek teorinės medžiagos;
2) praktinė užduotis, įgyvendinama grupėje.

Praktinė užduotis – trumpo straipsnio apie vieną Afrikos valstybę parengimas. 
Praktinę užduotį galima rasti Vystomojo bendradarbiavimo platformos svetainėje. 

Vystomojo bendradarbiavimo platforma. 
2020-11-27

0 komentarai (-ų):