School Education Gateway. Creative Project-Based Learning (Kūrybinis projektinis mokymasis)Šiame internetiniame seminare kalbama apie empirinius tyrimus, atliktus socialinės įmonės „The Story Makers Company“ Lidso Becketto universitete, kuri, naudodamasi dramos ir kūrybinio rašymo metodais, kuria pasakojimo patirtį su marginalizuotais vaikais. Čia demonstruojama, kaip projektinis mokymosi metodas gali padėti atkurti mokinių mokyvaciją, ugdyti pasitikėjimą savimi, emocinį raštingumą. 

This webinar will talk about empirical research by The Story Makers Company, a social enterprise at Leeds Beckett University that uses drama and creative writing processes to create storytelling experiences with marginalised children. It will showcase how the project-based learning approach can help to reengage young learners by building their confidence, developing their emotional literacy and creating an imaginative community they part of. 

Europos Komisijos portalas mokykloms „School Education Gateway“. 
2020-11-19.

0 komentarai (-ų):