Lietuvos nacionalinė biblioteka. Nuotoliniai biblioterapijos mokymai „Renkuosi priimti kitokį“ (1)Nacionalinė biblioteka kviečia žiūrėti dviejų dalių biblioterapijos mokymus „Renkuosi priimti kitokį“, kurie padės geriau suprasti vaikus, turinčius autizmo spektro sutrikimų, supažindins su disleksija, išmokys visavertiškai bendrauti su neįgaliaisiais pasitelkiant poezijos terapiją. Mokymai skirti Lietuvos mokyklų bibliotekininkams. 
Pirmojoje mokymų dalyje psichologė psichoterapeutė Donata Grakauskaitė-Šličienė pasakoja, kaip suprasti ir padėti autizmo spektro sutrikimų turintiems vaikams, o Lietuvos aklųjų bibliotekos metodininkė tyrėja Vykinta Parčiauskaitė – kas yra disleksija ir kaip ji koreguojama. 
Lietuvos nacionalinės bibliotekos Skaitytojų klubo vadovės Rasa Derenčienė ir dr. Daiva Janavičienė trumpai pristato kūrybinio terapinio rašymo metodą ir praktiškai pademonstruoja jo užduotį. Mokymai yra Lietuvos aklųjų bibliotekos projekto „Renkuosi priimti kitokį: knygų negalios tematika leidyba prieinamais formatais“, remiamo Lietuvos kultūros tarybos, dalis. 

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2020-11-25.

0 komentarai (-ų):