Vystomojo bendradarbiavimo platformos pamokų ciklas. Darnus vystymasis ir ekologinis pėdsakasVystomojo bendradarbiavimo platforma pristato interaktyvias internetines pamokas 5–12 klasių mokiniams. Tai pamokos apie mūsų globalų pasaulį, leidžiančios moksleiviams įgyti papildomų įdomių žinių. 
Pamoka apie darnų vystymąsi ir ekologinį pėdsaką leidžia susipažinti su darnaus vystymosi konceptu, jo apibrėžimu ir pagrindinėmis idėjomis. Pamokoje pristatomi ir 17 Jungtinių Tautų užsibrėžtų darnaus vystymosi tikslų. 
Ekologinis pėdsakas – rodiklis, leidžiantis įsivertinti, ar kryptingai siekiame darnaus vystymosi. Pamokoje pristatomas ekologinio pėdsako konceptas ir aptariami įvairūs jo dėmenys, susiję su energetika, išteklių naudojimu ir kt. 
Pamoka sudaryta iš dviejų dalių: 
1) vaizdinė dalis, kurioje pristatoma šiek tiek teorinės medžiagos; 
2) praktinė užduotis, įgyvendinama grupėje. 
Praktinė užduotis – ekologinio pėdsako testas. 
Praktinę užduotį galima rasti Vystomojo bendradarbiavimo platformos svetainėje. 
Dėl papildomos informacijos ar iškilus klausimams susisiekite el. paštu vbplatforma@gmail.com.

Vystomojo bendradarbiavimo platforma. 
2020-11-27

0 komentarai (-ų):