Nacionalinė švietimo agentūra. Pokalbis apie matematikos valstybinį brandos egzaminą. 2021 m. statistinė analizėNŠA tęsia vaizdo įrašų ciklą #AnalizėVBE, kurio metu kiekvieną savaitę apžvelgsime praėjusių metų pagrindinės valstybinių brandos egzaminų sesijos egzaminų užduotis bei rezultatus. 

Brandos egzaminų statistinė analizė padės mokytojams susipažinti su egzamino klausimų tipais, sudėtingumo lygiais, išgirsti kaip mokiniams pavyko išspręsti užduotis, kokios klaidos buvo daromos ir kaip jų išvengti. 

Šįkart NŠA Ugdymo turinio departamento Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkė dr. Audronė Rimkevičienė ir Vilniaus licėjaus matematikos mokytoja ir ir matematikos VBE kandidatų darbų vyr. vertintoją (nuo 2016 metų) Danguolė Jonaitienė apžvelgia matematikos 2021 metų egzaminų statistiką. Išsami 2021 m. matematikos egzamino rezultatų statistinė analizė: https://www.nsa.smm.lt/wp-content/uploads/2021/10/2021_MAT_st_ana.pdf 

Nacionalinė švietimo agentūra. 
2022-03-18

0 komentarai (-ų):