LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Pamoka „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokos dabarčiai“Pirmoji pamoka iš Ukrainai skirto atvirų pamokų ciklo „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokos dabarčiai“. Mokytojas Laurynas Kudijanovas kalbina istoriką, Vilniaus universiteto rektorių prof. Rimvydą Petrauską. Pamokoje aptariama, kaip mūsų šalyje sugyveno skirtingos kultūros ir kuo tai šiandien svarbu Lietuvos lietuviams, ukrainiečiams, baltarusiams ir rusams. 
Pamoka skirta I–IV gimnazijos klasės mokiniams. Pamokų ciklas skirtas geriau susipažinti su Ukrainos istorija, bendrais Lietuvos ir Ukrainos ryšiais, dabartine padėtimi bei iš to kylančiais iššūkiais, tokiais kaip dezinformacija, krašto apsauga, psichologinė sveikata, atsakyti į mokiniams ir mokytojams rūpimus klausimus. 

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 
2022-03-03

0 komentarai (-ų):