Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė. Kalba kalba #16. Ukraina šiandien kuria herojinį epąNaujausia laida skirta realijoms ir dabarties įvykiams. Į laidą pasikvietėme fakulteto docentę, literatūrologę Ingą Vidugirytę-Pakerienę, 20 metų dirbusią Rusų filologijos katedroje, dėsčiusią rusų bei kitų slavų literatūrų ir kultūrų kursus, 2017–2020 m. ėjusią Lietuvos kultūros atašė pareigas Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Rusijos Federacijoje, dabar vadovaujančią Lyginamųjų literatūros studijų mokslinei grupei. Kalbėjomės apie daug ką – šiandienines nuotaikas, politikos ir meno sąlytį, rusiško keiksmo tapsmą solidarumo išraiška, apie Ukrainos istoriją, jos kultūros išskirtinumą ir Herojų tautos linksmumo ištakas.

„Kalba kalbà“ – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. Skirtingų sričių atstovės – dr. Ernesta Kazakėnaitė ir dokt. Eleonora Terleckienė, laidose kalbina fakulteto studentus, dėstytojus bei alumnus. 

Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas. 
2022-03-07

0 komentarai (-ų):