Nacionalinė švietimo agentūra. Pokalbis apie informacinių technologijų valstybinį brandos egzaminą. 2021 m. statistinė analizėNŠA tęsia vaizdo įrašų ciklą #AnalizėVBE, kurio metu kiekvieną savaitę apžvelgsime praėjusių metų pagrindinės valstybinių brandos egzaminų sesijos egzaminų užduotis bei rezultatus.

Brandos egzaminų statistinė analizė padės mokytojams susipažinti su egzamino klausimų tipais, sudėtingumo lygiais, išgirsti kaip mokiniams pavyko išspręsti užduotis, kokios klaidos buvo daromos ir kaip jų išvengti.
 
Šįkart NŠA Ugdymo turinio departamento Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkas Povilas Leonavičius apžvelgia informacinių technologijų 2021 metų egzaminų statistiką. Išsami 2021 m. informacinių technologijų egzamino rezultatų statistinė analizė: https://www.nsa.smm.lt/wp-content/uploads/2021/10/2021_IT_st_ana.pdf 

Nacionalinė švietimo agentūra.
2022-03-10

0 komentarai (-ų):