VU Filologijos fakulteto tinklalaidė. Kalba kalba #17. Ką apie mus pasako mūsų vardai?Laidoje kalbiname Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto profesorę Daivą Sinkevičiūtę, onomastika susidomėjusią dar mokykloje. Kalbėjomės ne tik apie vardus ir pavardes apskritai, bet ir kaip keičiasi tendencijos suteikiant vardus augintiniams ar trumpinant moteriškas pavardes.
Taip pat laidoje profesorė pasidalino, kaip mokyklose vykdomos prevencinės programos prieš patyčias paveikė pravardžių kultūrą ir net jaunųjų lituanistų tyrimus. 
Kalbina Ernesta Kazakėnaitė. „Kalba kalbà“ – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. Skirtingų sričių atstovės – dr. Ernesta Kazakėnaitė ir dokt. Eleonora Terleckienė, laidose kalbina fakulteto studentus, dėstytojus bei alumnus. 

VU Filologijos fakultetas. 
2022-03-28

0 komentarai (-ų):