Nacionalinė švietimo agentūra. Pokalbis apie anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą. 2021 m. statistinė analizėNŠA tęsia vaizdo įrašų ciklą #AnalizėVBE, kurio metu kiekvieną savaitę apžvelgsime praėjusių metų pagrindinės valstybinių brandos egzaminų sesijos egzaminų užduotis bei rezultatus.

Brandos egzaminų statistinė analizė padės mokytojams susipažinti su egzamino klausimų tipais, sudėtingumo lygiais, išgirsti kaip mokiniams pavyko išspręsti užduotis, kokios klaidos buvo daromos ir kaip jų išvengti.

Šįkart Jurga Kasteckienė, VU lektorė, anglų kalbos valstybinio brandos egzamino vyr. vertintoja ir 2022 m. anglų kalbos valstybinio brandos egzamino pirmininkė ir Kristina Urbonienė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė, anglų kalbos valstybinio brandos egzamino vyr. vertintoja ir LAKMA prezidentė apžvelgs užsienio kalbos (anglų kalbos) 2021 metų egzaminų statistiką.

Išsami 2021 m. užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino rezultatų statistinė analizė: https://www.nsa.smm.lt/wp-content/uploads/2021/10/Statistika_VBE_ENG_2021.pdf

Nacionalinė švietimo agentūra.
2022-03-04

0 komentarai (-ų):