Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Nuotolinis gamtos pamokų ciklas „Pažinimo voratinklis“. Atogrąžų miškai ir jų gyventojaiLietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pradeda naują nuotolinį gamtos pamokų ciklą „Pažinimo voratinklis“. Pamokose keliausite į mokslinę ekspediciją po Pietų Amerikos atogrąžų miškus, išgirsite apie bandymus atrasti nežemišką gyvybę, suprasite, kodėl paukščiai yra geriausi klimato kaitos indikatoriai, ir sužinosite daug kitų įdomių dalykų. 

Pamokos metu virtualiai nukeliausime tiesiai į Pietų Ameriką. Pasivaikščiosime po Prancūzijos Gvianos atogrąžų miškus, susipažinsime su jų gyventojais, apžvelgsime augmenijos ypatumus, pašnekėsime apie varliagyvių tyrinėjimus ir mokslininko kasdienybę. 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
2022-03-09

0 komentarai (-ų):