Mokomasis filmas „Pamoka muziejuje“Mokomasis filmas „Pamoka muziejuje" yra apie metodą, kuris padės paįvairinti istorijos pamokos eigą ir ugdymo procesą. Istorijos pamokos mokiniams dažnai asocijuojasi su nuolatiniu rašymu ir būtinybe įsidėmėti daugybę datų, faktų, istorinių asmenybių. Kiekvienas istorijos mokytojas gerai žino -- išlaikyti mokinių dėmesį ilgiau negu 10 minučių yra itin sunku. Kaip sukurti išskirtinę vaikus įtraukiančią istorijos pamoką? Mokomajame filme pateikiami konkretūs, aiškūs žingsniai, kuriais remiantis galima nesunkiai suorganizuoti pamoką muziejuje. Labai svarbu, kad mokymasis būtų kuo aktyvesnis - mokiniai pasijustų bendro proceso dalyviais, juos suptų įdomūs, dėmesį patraukiantys objektai. Per patirtį įgytos žinios į atmintį įsirėžia daug giliau. Mokomojo filmo ekspertai istorijos mokytojai dr. Nelė Kostinienė ir Mindaugas Olbutas.

Mokomąjį filmą parengė UAB „Mokomieji filmai“.
Ugdymo plėtotės centras, 2014.

0 komentarai (-ų):