Mokomasis filmas „Kaip sukurti patrauklią mokyklos interneto svetainę?“
Šiame mokomajame filme pristatomas vienas iš mokyklos įvaizdžio kūrimo ir reputacijos stiprinimo įrankių -- mokyklos interneto svetainė. Kaip ugdymo įstaiga viešai save pristato visuomenei ir kokią informaciją apie save skleidžia, taip dažniausiai ją priima visuomenė. Šiuo metodiniu filmu siekiama pateikti rekomendacijų ir patarimų kuriantiems savo mokyklos interneto svetainę.

Ekspertė Lidija Laurinčiukienė, švietimo žurnalistė, nepriklausoma švietimo ir verslo konsultantė, pataria, kaip patraukliai ir estetiškai „apstatyti savo svetainę", kad būtų malonu į ją „užeiti". Ekspertas Mantas Masaitis, Švietimo informacinių technologijų centro direktoriaus pavaduotojas, pristato bendruosius tinklapio kūrimo (teksto formulavimo, garso, navigacijos ir kt.) principus, pataria, ko reikėtų vengti kuriantiems mokyklos tinklapį, nurodo, kaip sukurti įdomią, naudingą ir lankomą svetainę.

Mokomąjį filmą parengė UAB „Mokomieji filmai“.
Ugdymo plėtotės centras, 2014.

1 komentaras: