Pokalbių ciklas Sausio 13-osios įvykiams atminti „30 Sausio žiemų“. Prisimena I. Andrukaitienė


Prisimena Irena Andrukaitienė, lemtingomis dienomis dirbusi Aukščiausiojoje Taryboje-Atkuriamajame Seime. Kovo 11-osios Akto signatarė, politikė, pedagogė, visuomenės veikėja Irena Andrukaitienė pasakoja, kaip 1991 metų sausio 8–13 dienomis ekstremaliomis sąlygomis teko dirbti ir budėti Aukščiausiojoje Taryboje-Atkuriamajame Seime, kokie įvykiai rutuliojosi tomis lemtingomis dienomis parlamente. Signatarė supažindina su 1991 metų sausio mėnesį Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo posėdžiuose priimtais dokumentais. 
Parengta bendradarbiaujant su Lietuvos valstybės naujuoju archyvu. 
Kalbino Lietuvos valstybės naujojo archyvo darbuotojas Darius Gudelis. 

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-01-11

0 komentarai (-ų):