Paroda „Mokykla 2020“. Kūrybiškas ugdymas(is) – nuotolinio mokymosi iššūkiai ir sėkmės istorijosNuotolinis mokymas(is) tapo nelengvu iššūkiu kiekvienam iš mūsų. Susidūrėme su daugybe klausimų ir neaiškumų – kaip vertinsime mokinius, kur jie kels savo darbus, kaip gaus mokomąją medžiagą, kada siųs užduotis atsiskaitymams, kaip konsultuosime, kaip vyks praktiniai darbai, kaip suvaldysime internetines patyčias ir pateisinsime mokymo kokybės lūkesčius. Pradėjus vesti veiklas nuotoliniu būdu, Šiaurės licėjus susidūrė su dar vienu sunkumu – kaip motyvuoti mokinius ir sudominti veikla, kaip sustiprinti mokinių mokymosi prasmingumą ir išvengti simuliacijos apraiškų. Šioje internetinėje paskaitoje Šiaurės licėjaus pradinio ugdymo pedagogė Jūratė Masiulienė pristato, kokios veiklos, virtualios aplinkos ir kokie įrankiai labiausiai skatina mokinius bendradarbiauti ir mokytis, aktyviai dalyvauti veiklose, didina motyvaciją ir norą kas rytą įsijungti kompiuterį. 
Lektorės: Jūratė Masiulienė, VšĮ „Šiaurės licejus“; Agnė Janonytė. 
Moderuoja Ana Pavilovič-Jančis, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė. 
Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):