Ateitininkų federacija. Pilietiškumo ugdymas nevyriausybinėse organizacijoseLietuvos Respublikos Seimas 2020 metus paskelbė Ateitininkų metais. Minint organizacijos 110 metų jubiliejų, Ateitininkų federacija įgyvendina projektą „110 pamokų“, kurio tikslas – Lietuvos mokyklose pravesti 110 pilietiškumo ugdymo bei tikybos pamokų. Kadangi pandemijos keliami iššūkiai apsunkino projekto realizavimą, organizatoriai nusprendė parengti vaizdo pamokų ciklą, kuriuo kviečia naudotis mokytojus nuotoliniams užsiėmimams. 
Pirmoji pamoka – pilietiškumo ugdymo, kurioje dalyvauja trijų skirtingų organizacijų – Ateitininkų federacijos, Lietuvos šaulių sąjungos bei Lietuvos skautijos – atstovai. Pamokos mokytojai (studentas ateitininkas Donatas Jokubauskas, jaunoji šaulė Mėta Žemaitytė ir skautas Matas Daunys) aptaria pilietiškumo sampratą bei pasiūlo būdus suprasti, kaip pilietiškumas atsispindi nevyriausybinių organizacijų veikloje. 
Ateitininkų federacija. 
2021-01-20

0 komentarai (-ų):