Pamoka-paskaita „Ar gali pasaulį išgelbėti skiepai?“Pamoka-paskaita „Ar gali pasaulį išgelbėti skiepai?“ vyko Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos mokiniams, mokytojams ir tėvams. Pamokoje-paskaitoje medicinos daktaras, advokacijos ekspertas, Pasaulio sveikatos organizacijos Europos biuro konsultantas Giedrius Likatavičius supažindino mokyklos bendruomenę su pasaulį siaubiančios COVID-19 pandemijos sukėlėju SARS-CoV-2, atskleidė įdomių su skiepais susijusių faktų, supažindino su sukurtų vakcinų nuo COVID-19 veikimu. 
Pamoką-paskaitą organizavo Ruth Reches, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorė; Inga Viltrakienė, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos biologijos mokytoja ekspertė; Margarita Purlienė, Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio departamento Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkė. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
2021-01-19

0 komentarai (-ų):