Ateitininkų federacija. Tikybos pamokaLietuvos Respublikos Seimas 2020 metus paskelbė Ateitininkų metais. Minint organizacijos 110 metų jubiliejų, Ateitininkų federacija įgyvendina projektą „110 pamokų“, kurio tikslas – Lietuvos mokyklose pravesti 110 pilietiškumo ugdymo bei tikybos pamokų. Kadangi pandemijos keliami iššūkiai apsunkino projekto realizavimą, organizatoriai nusprendė parengti vaizdo pamokų ciklą, kuriuo kviečia naudotis mokytojus nuotoliniams užsiėmimams. 
Antroji pamoka – katalikų tikyba. Nuotolinės tikybos pamokos tikslas yra gebėti paprastais žodžiais atsakyti į dažnai kylančius klausimus apie tikėjimą. Trys studentai ateitininkai (Goda Kotryna Jokubauskienė, Džiugilė Kersnauskaitė ir Jokūbas Apulskis) kalbasi apie tikėjimo klausimus, kurie dabar kyla mokiniams, o kadaise kilo ir patiems studentams. Būtent ateitininkų organizacijoje, kurioje sekamas Romos katalikų bažnyčios mokymas, šie žmonės atrado atsakymus. „Kiekviename renginyje ateitininkai ugdo jauną žmogų pagal katalikiškas vertybes,“ – teigia pamokos autoriai. 
Ateitininkų federacija. 
2021-01-20

0 komentarai (-ų):