Paroda „Mokykla 2020“. „Renkuosi mokyti!“ pokyčio projektų istorijos„Renkuosi mokyti!“ pokyčio projektų istorijos: kaip sukurti aktyvų ir inovatyvų ugdymosi procesą, pasitelkiant įtraukiojo ugdymo praktikas. 
Šio pranešimo metu sužinosite, kaip sutelkti mokyklos bendruomenę pokyčiams. Ir tai padaryti gali padėti „Renkuosi mokyti!“ pokyčio projektai! Vilniaus Sietuvos progimnazijos direktorė Daina Valackienė kartu su PRIMUM ESSE mokymų sertifikuota švietimo lyderystės ir „Renkuosi mokyti!“ mokyklų konsultante Rūta Gudmonaite dalijasi mokyklos patirtimi apie įtraukiojo ugdymo praktikas, pasakoja, kokių priemonių buvo imtasi, siekiant paskatinti mokytojus ugdymo procese naudoti šiuolaikines technologijas, programas, skaitmenines aplinkas. Sužinosite, kaip padėti mokytojams mokytis bendradarbiaujant ir dalijantis gerąja patirtimi, kurti integruotas pamokas, kad kiekvienas mokinys būtų įsitraukęs į pamoką. 
Lektoriai: Daina Valackienė, Vilniaus Sietuvos progimnazijos direktorė; Rūta Gudmonaitė, PRIMUM ESSE mokymų konsultantė, sertifikuota švietimo lyderystės konsultantė ir „Renkuosi mokyti!“ mokyklų konsultantė. 
Moderuoja Ignas Stanislovaitis, Nacionalinės švietimo agentūros atstovas. 

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):