Lietuvos rašytojų sąjunga. Pokalbis su rašytoja Renata Šerelyte[LT] Rašytoja Renata Šerelytė atskleidžia, kuo kūrybinis procesas jai siejasi su sriubos virimu, kodėl menininkui būtinas pasitikėjimas savimi, taip pat kokie egzistuoja tabu, apie kuriuos ji negalėtų rašyti, ir skaito ištrauką iš romano „Vardas tamsoje“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2013). 

[ENG] Writer Renata Šerelytė reveals how the creative process for her is related to cooking soup, why the artist needs self-confidence, as well as what are the taboos that she could not write about, and reads an excerpt from the novel 'The Music Teacher' (Noir Press, 2018), translated by Marija Marcinkutė. 

Rašytojų sąjungos fondo projektą „Internetinė rašytojų erdvė: kūryba, prisistatymai, istorija“ remia Lietuvos kultūros taryba. 

Lietuvos rašytojų sąjunga. 2021-01-11

0 komentarai (-ų):