Lietuvos nacionalinė biblioteka. Susitikimas su režisiere Giedre Beinoriūte2020 m. spalio ir lapkričio mėnesiais Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendino projektą „Kūrybinio rašymo kursai jaunimui bibliotekoje, kuriame dalyvavo penkios Vilniaus krašto vidurinės mokyklos. Moksleiviai dalyvavo kūrybinio rašymo užsiėmimuose, kuriuos vedė Lietuvos rašytojai: Ilona Ežerinytė, Laura Sintija Černiauskaitė, Sigitas Parulskis, Mindaugas Nastaravičius ir Marius Burokas. Po rytinių užsiėmimų jų laukė susitikimai su kitų meno sričių menininkais: slemo kūrėju Žygimantu Kudirka, rašytoju ir fotografu Ričardu Šileika, komiksų kūrėja Migle Anušauskaite, aktoriumi, režisieriumi ir bardu Gediminu Storpirščiu ir kino režisiere Giedre Beinoriūte. 
Jūsų dėmesiui susitikimas su režisiere Giedre Beinoriūte. 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-01-20

0 komentarai (-ų):