Paroda „Mokykla 2020“. Saugesnis internete – praktinės pamokos 1–6 klasių mokiniams pavyzdysRenginio metu „draugiško“ interneto komanda demonstruoja saugesnio interneto praktinės pamokos, skirtos jaunesniųjų klasių mokiniams, veiklas. Pamokos metu aptariamos vaikų patirtys internete, pristatomi praktinių saugesnio interneto veiklų pavyzdžiai. Šias veiklas kiekvienas mokytojas galės pritaikyti ir panaudoti savo pamokose. 

Lektoriai: Rita Šukytė, Rita.Sukyte@atea.lt, asociacija „Langas į ateitį“; Rasa Karalienė, LR ryšių reguliavimo tarnyba; Snieguolė Cironkaitė, VšĮ „Vaikų linija“. Moderuoja Ignas Stanislovaitis, Nacionalinės švietimo agentūros atstovas. 

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):