A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. Ar viską žinome apie Adomą Mickevičių?Poetas, patriotas, politinis aktyvistas, kariuomenės organizatorius, dėstytojas, meilužis, pranašas – tai tik keli „Pono Tado“ autoriaus Adomo Mickevičiaus veidai. Šio rašytojo literatūrinio palikimo neįmanoma iki galo įvertinti nežinant jo gyvenimo kelio istorijos. Gyvenimo, paženklinto nenuilstamų aukštesnių idealų ieškojimu slaptose studentų organizacijose, vienuolyno-kalėjimo celėse, revoliucionierių ratuose, mistiškose sektose ir universitetų auditorijose. Tai nenuilstančio romantiko kelias, kai likimo smūgiai pasitinkami atstatyta krūtine. Praėjus kelioms dienoms po šv. Kūčių dienos, kurią prieš 222 metus gimė Adomas Mickevičius, norime pakviesti Jus susipažinti su šiuo didžiu žmogumi artimiau. 
A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. 
2021-01-25

0 komentarai (-ų):