Nacionalinė švietimo agentūra. Konkursas „Science on Stage Lithuania. 2021“2021 m. rugsėjo 13–24 d. nacionalinis „Science on Stage“ komitetas vertino konkursui „Science on Stage Lithuania. 2021“ pateiktas paraiškas. Iš viso konkursui pateiktos 37 paraiškos, iš kurių atrinkta 10 paraiškų, kurių autoriai kviečiami rugsėjo 30 d. dalyvauti nacionaliniame šių metų konkurse ir varžytis dėl pagrindinio prizo – galimybės vykti į tarptautinį festivalį „European Science on Stage“, vyksiantį 2022 m. kovo 24-27 d. Prahoje. 
Organizatoriai dėkoja visiems dalyviams už pateiktas kokybiškas paraiškas, išsamius ugdymo įstaigose vykdomų STE(A)M strategijų, STEAM metinių veiklų aprašymus, organizuojamas įdomias STEAM iniciatyvas formaliame ir neformaliame ugdyme, iškeltas STEAM ugdymo idėjas ir jau įgyvendintus mažesnius ar didesnius projektus, atliktus mokslinius tyrimus, eksperimentus. 

Nacionalinė švietimo agentūra. 
202110-01

0 komentarai (-ų):