Vilniaus universitetas. Lituanistikos atradimai: doc. dr. Dalios Čiočytės pamoka „Kaip literatūros teologija nušviečia žmogiškąjį savęs suvokimą“Vilniaus universiteto (VU) Filologijos fakulteto nuotolinių pamokų ciklas aukštesniųjų klasių mokiniams ir jų mokytojams „Lituanistikos atradimai“. Šis pamokų ciklas skirtas supažindinti su naujausiomis lituanistinių tyrimų tendencijomis, atverti platesnius lietuvių kalbos, literatūros ir kultūros akiračius. Nuotolines pamokas mokiniams veda VU Filologijos fakulteto lietuvių filologijos studijų programos dėstytojai. 

Kai literatūra klausia apie Dievą, iš tiesų tai yra klausimas apie žmogų, žmogaus prasmę. Kartu su docente Dalia Čiočyte kviečiame aukštesniųjų klasių mokinius ir mokytojus pasvarstyti keletą literatūrinių atsakymų į šį klausimą: kas yra žmogus?  

Vilniaus universitetas. 
2021-06-07

0 komentarai (-ų):