Švietimo mainų paramos fondas. Animacinis serialas apie programą „eTwinning“. Mokytoja Dalia vykdo projektą ir aktyviai dalyvauja „eTwinning“ programoje (4 serija)


Mokytoja Dalia sėkmingai įgyvendina pirmąjį projektą ir imasi kitų, taip pat aktyviai dalyvauja seminaruose. Ji pasidalija savo sėkmės istorija ir kviečia prisijungti prie jos ir tūkstančių mokytojų iš visos Europos – tapti „eTwinning“ bendruomenės dalimi.

Švietimo mainų paramos fondo animacinis serialas apie „eTwinning“ programą. Ši keturių serijų vaizdo medžiaga skirta mokytojams, kurie norėtų išbandyti „eTwinning“ programą ir bendradarbiavimą kuriant projektus su kitų šalių mokytojais. Pristatoma anglų kalbos mokytojos Dalios istorija: kaip ji atrado programą „eTwinning“, pradėjo kurti projektus, į veiklas įtraukė mokinius ir mokyklos bendruomenę. Dalyvavimas programoje „eTwinning“ yra nemokamas, dalyvauti kviečiami ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinių mokyklų pedagogai.

Švietimo mainų paramos fondas.
2021-10-28

0 komentarai (-ų):