KTU Socialinių, humanitarinių ir menų fakultetas. Kaip mokyti mokymosi strategijų? (Mokytojams +)KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto doc. dr. Aldona Augustinienė padės praktiškai išbandyti moksliškai pagrįstą ir eksperimentais išbandytą mokymosi strategijų aiškinimo ir įtvirtinimo algoritmą. Siekdami išmokyti mokinius būti dėmesingus savo mokymosi gebėjimams, aktyviai siekti žinių, mokytojai patys aktyviau mąsto, kaip jie moko ir kaip ugdo kiekvieno mokinio mokymosi potencialą. Jie derina ir suderina įvairias taktikas, kad mokiniai ne tik išmoktų daugiau, geriau ir greičiau, bet ir mokytųsi protingiau. KTU Edukacinės kompetencijos centro organizuojamas KTU mokslininkų nemokamų paskaitų ciklas „Mokytojams Plius!“. Daugiau informacijos: https://shmmf.ktu.edu/ekc/ 

KTU Socialinių, humanitarinių ir menų fakultetas. 
2021-10-12

0 komentarai (-ų):