Lietuvos nacionalinė biblioteka. Saulės Degutytės praktinis užsiėmimas „Daiktų gyvenimo istorijos“Saulė Degutytė praktiniame užsiėmime „Daiktų gyvenimo istorijos“ nagrinėja įvairiausių daiktų istorijas. Praktinių pavyzdžių būdu įkvepia pamėgti senus, turinčius patirties daiktus ir juos prikelti naujam gyvenimui. Saulė Degutytė – aktorė, režisierė, dailininkė, netradicinio Stalo teatro įkūrėja. Mokėsi pantomimos, chorinio dirigavimo, baigė aktorinio meistriškumo studijas Lietuvos muzikos akademijoje. Saulė Degutytė dirba meninio ugdymo pedagoge, rengia edukacinius projektus neįgaliesiems, veda kūrybines dirbtuves vaikams ir seminarus mokytojams. Apdovanota dviem Auksiniais scenos kryžiais – 2011 m. už spektaklį „Tarmių stalas“ ir 2014 m. už spektaklį „Gandro dovana“. 
Šie mokymai yra viena iš Skaitymo skatinimo programos, kurios įgyvendinimą finansuoja Kultūros ministerija, priemonių. 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-10-04

0 komentarai (-ų):