School Education Gateway. New online reading skills: how schools can tackle information disorder (Nauji skaitymo internete įgūdžiai: kaip mokytojams susitvarkyti su informacijos gausa)Šiame internetiniame seminare pristatomi naujausi šios srities tyrimai ir pateikiami praktiniai naujų skaitymo įgūdžių mokymo programų projektų pavyzdžiai. Antroje dalyje pateikiamos idėjos, kaip mokytojai, dirbdami klasėje, gali susitvarkyti su informacijos gausa.

This webinar presents you the latest research in the field and gives you practical examples of new reading skills curriculum projects. The second part of the webinar provides you with workshop ideas on how teachers can deal with information disorder in the classroom context.

Internetinė Europos mokyklinio ugdymo platforma „School Education Gateway“.
2021-10-19

0 komentarai (-ų):