Švietimo mainų paramos fondas. Animacinis serialas apie programą „eTwinning“. Mokytoja Dalia sužino apie programą „eTwinning“ (1 serija)Susipažinkite, čia Dalia, anglų kalbos mokytoja iš Rokiškio rajono. Dalia mokytoja dirba jau 16 metų ir, tikriausiai, taip pat kaip ir jūs, domisi tarptautinėmis švietimo galimybėmis sau, mokyklai ir mokiniams. Dalia nori papasakoti apie tai, kaip ji atrado programą „eTwinning“ ir jos teikiamas galimybes.

Švietimo mainų paramos fondo animacinis serialas apie „eTwinning“ programą. Ši keturių serijų vaizdo medžiaga skirta mokytojams, kurie norėtų išbandyti „eTwinning“ programą ir bendradarbiavimą kuriant projektus su kitų šalių mokytojais. Pristatoma anglų kalbos mokytojos Dalios istorija: kaip ji atrado programą „eTwinning“, pradėjo kurti projektus, į veiklas įtraukė mokinius ir mokyklos bendruomenę. Dalyvavimas programoje „eTwinning“ yra nemokamas, dalyvauti kviečiami ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinių mokyklų pedagogai.

Švietimo mainų paramos fondas.
2021-10-25

0 komentarai (-ų):