Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė. Kalba kalba almanachas #2. Apie Vaižgantą su Aiste KučinskieneVilniaus universiteto Filologijos fakultetas pristato naują laidų ciklą – „Kalba kalba: almanachas!“ 

Pirmoji rudeniška laida skirta ne kam kitam, o pačiam mylimiausiam Lietuvos bočeliui Juozui Tumui Vaižgantui. Kartu su Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto dėstytoja, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto darbuotoja Aiste Kučinskiene kalbėtasi apie Tumo biografiją, jo tekstų svarbą, „popieriškumą“, vaidmenį tarp kitų kunigų-intelektualų ir statusą mokyklinėje programoje. 

„Kalba kalba“ – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. 

Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas.
2021-10-15

0 komentarai (-ų):