Švietimo mainų paramos fondas. Animacinis serialas apie programą „eTwinning“. Mokytoja Dalia registruojasi platformoje ir atranda galimybes (2 serija)


Mokytoja Dalia aiškinasi, kaip užsiregistruoti „eTwinning“ platformoje ir jai pavyksta atliekant tris paprastus žingsnius.

Švietimo mainų paramos fondo animacinis serialas apie „eTwinning“ programą. Ši keturių serijų vaizdo medžiaga skirta mokytojams, kurie norėtų išbandyti „eTwinning“ programą ir bendradarbiavimą kuriant projektus su kitų šalių mokytojais. Pristatoma anglų kalbos mokytojos Dalios istorija: kaip ji atrado programą „eTwinning“, pradėjo kurti projektus, į veiklas įtraukė mokinius ir mokyklos bendruomenę. Dalyvavimas programoje „eTwinning“ yra nemokamas, dalyvauti kviečiami ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinių mokyklų pedagogai.

Švietimo mainų paramos fondas.
2021-10-26

0 komentarai (-ų):