Paroda „Mokykla 2020“. Viešoji konsultacija „Sveikatos ir fizinis ugdymas. Dorinis ugdymas“Per šią konsultaciją pristatomi ir su švietimo bendruomene aptariami atnaujinamų Sveikatos ir fizinio ugdymo ir Dorinio ugdymo bendrųjų programų esminiai pokyčiai, pradinio ir pagrindinio ugdymo naujovės, bendrųjų programų skaitmenizavimo projektas. 

Lektoriai: dr. Loreta Statauskienė, Nacionalinė švietimo agentūra; dr. Olegas Batutis, dr. Daiva Šukytė, dr. Natalja Fatkulina; Bendrųjų programų atnaujinimo grupės nariai: dr. Sigita Šilingaitė, dr. Danguolė Gervytė, mokytoja ekspertė Danutė Kratukienė. 
Moderuoja Virginija Navickienė, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė.

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):