LMNŠC pamokų ciklas „Gamtos mitų griovėjai“. Kas nėra vabzdžiai?Iš visų gyvūnų vabzdžiai turbūt mums yra mažiausiai suprantami ir labiausiai apipinti mitais. Jie turi mums neįprastą kojų ir akių skaičių, jų elgsena mums keista, o jų nauda šiame pasaulyje dažnai tiesiog abejojama. Mes labiausiai bijome tai, ko nesuprantame. Taigi nenuostabu, kad tiek daug žmonių pasaulyje prisibijo ir net nenori regėti vabzdžių savo aplinkoje, o juos tyrinėjantys žmonės (entomologai) kartais laikomi keistuoliais. Ar visi vabzdžiai yra bjaurūs, nešioja ligas ir nori mums įkasti? O galbūt jie gali būti ir mieli, skanūs ir net gyvybiškai svarbūs? Išsklaidyti mitus ir atsakyti į klausimą, kokie iš tikrųjų NĖRA vabzdžiai pabandys LMNŠC metodininkas Tomas Pocius. 
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
2020-12-30.

0 komentarai (-ų):