Paroda „Mokykla 2020“. Europos mokyklų tinklo akademijos kursaiEuropos mokyklų tinklo akademija, vienijanti 34 šalių ministerijas, nuo 2014 m. organizuoja nemokamus internetinius profesinio tobulinimosi kursus, skirtus mokytojams praktikams. Kursuose siūloma susipažinti su novatoriškomis pedagoginėmis koncepcijomis, mokyklos veiklos tobulinimo strategijomis ir įrankiais bei ištekliais, kuriuos galima naudoti kasdieniam mokymui. Šiame renginyje susipažinsite su Europos mokyklų tinklo iniciatyvomis ir artimiausiais kursais, kuriuose nemokamai gali dalyvauti visi to pageidaujantys pedagogai. Taip pat bus pristatomi artimiausiu metu organizuojami konkursai, įgyvendinami projektai ir jų rezultatai. 

 Scientix promotes and supports a Europe-wide collaboration among STEM (science, technology, engineering and mathematics) teachers, education researchers, policymakers and other STEM education professionals. Celebrating its’ 10th anniversary this year, Scientix has evolved from building an online portal presenting European STEM education projects, to expanding this community to the national level through the network of National Contact Points and Scientix Ambassadors. Today, Scientix continues to bring innovation in teaching and learning STEM by offering a wide range of opportunities for teachers, including, for example, teaching materials through the Scientix resources repository, webinars on STEM education which are open to anybody, courses on the Moodle platform, Massive Open Online Courses (MOOCs), and by organising presentations and workshops taking place in different locations in Europe. 

Lektorė: Noëlle Billon, Project Manager – Science Education Department EUN Partnership AISBL. Moderuoja Irena Raudienė, LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovė. 

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
 Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
 2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):