Paroda „Mokykla 2020“. Nuotolinio mokymo specialiojo ugdymo modelis


Karantino metu specialiojo ugdymo įstaigos, panašiai kaip ir bendrojo ugdymo mokyklos, turėjo organizuoti nuotolinį mokymo procesą. Mokytojams, dirbantiems su specialiųjų ugdymosi poreikių (SUP) turinčiais mokiniais, tai buvo didelis iššūkis ne tik dėl ekstremalios situacijos, bet ir dėl specialiosios pedagogikos ypatumų. Pirmiausia reikėjo nuspręsti, koks tokio mokymo tikslingumas. Renginyje diskutuojama apie nuotolinio ugdymo reikšmę SUP turintiems mokiniams ir jų šeimoms. Be to, pristatomas inovatyvaus nuotolinio darbo su SUP turinčiais mokiniais modelis ir dalijamasi tyrimo apie šio modelio taikymą išvadomis.Lektoriai: Artur Adam Markevič, „Renkuosi mokyti“ alumnas, Meilės Lukšienės premijos laureatas 2020, Vilniaus „Šilo“ mokyklos mokytojas. Vaida Maziukienė, specialioji pedagogė, konsultacinio centro vadovė, Vilniaus Šilo mokykla. Moderuoja Ignas Stanislovaitis, Nacionalinės švietimo agentūros atstovas.

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

2 komentarai: