Paroda „Mokykla 2020“. Koja kojon su technologijomisSostinės mokyklose sparčiai populiarėja Masačusetso technologijos instituto profesoriaus Neilo Geršenfeldo išpopuliarinta „FabLab“ dirbtuvių idėja. 3D spausdintuvai, lazerinės pjaustyklės, CNC frezavimo staklės, braižytuvai, elektronikos prietaisai šiose mokyklose jau nebe tolima svajonė, o tikrovė! Šiose dirbtuvėse mokiniai konstruoja, modeliuoja, gamina įvairius prototipus ir gaminius. Taip jie ugdosi skaitmeninio ir techninio raštingumo gebėjimus. Renginyje dalijamasi patirtimi, kviečiamos kitos Lietuvos savivaldybės pasisemti idėjų, kaip savo mokyklose naujinti ugdymo turinį. 

Lektoriai: Albertas Lakštauskas, Vilniaus miesto mero patarėjas; Genovaitė Kynė, švietimo veiklos vadovė, Vilniaus švietimo pažangos centras; Giedrius Kavaliauskas, direktorius, Meškėnų laboratorija; Jolita Stapurevičiūtė, technologijų mokytoja, Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija; Marius Narvilas, technologijų mokytojas, Vilniaus Jėzuitų gimnazija. 
Moderuoja Ignas Stanislovaitis, Nacionalinės švietimo agentūros atstovas. 

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):