Paroda „Mokykla 2020“. Viešoji konsultacija „Socialinis ugdymas“Per šią konsultaciją pristatomi ir su švietimo bendruomene aptariami atnaujinamos Socialinio ugdymo bendrosios programos esminiai pokyčiai, pradinio ir pagrindinio ugdymo naujovės, bendrųjų programų skaitmenizavimo projektas. 
Lektorius: Bendrųjų programų atnaujinimo grupės socialinio ugdymo ekspertas Mindaugas Briedis, Nacionalinė švietimo agentūra. 
Moderuoja Jūratė Drazdauskienė, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė. 

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

1 komentaras:

  1. Kada suprasim, kad nereikia ataskiros pilietiškumo ugdymo programos??? Tai turi vykti per visą mokyklinį gyvenimą!!! O ne vieną valandą per savaitę sėdinti trdicinėje klasėje ir klausant postringavimų koks turi būti pilietis. Kas ką valdo: UT ugdymo planą ar atvirkščiai? Kol to nesuprasim, tai kartosim kas įprasta

    AtsakytiPanaikinti