Paroda „Mokykla 2020“. Viešoji konsultacija „Lietuvių kalba ir literatūra. Lietuvių gestų kalba“Per šią konsultaciją pristatomi ir su švietimo bendruomene aptariami atnaujinamų Lietuvių kalbos ir literatūros ir Lietuvių gestų kalbos bendrųjų programų esminiai pokyčiai, pradinio ir pagrindinio ugdymo naujovės, bendrųjų programų skaitmenizavimo projektas. 
Lektoriai: Zita Nauckūnaitė, Nacionalinė švietimo agentūra; Daiva Jakavonytė-Staškuvienė, Vytauto Didžiojo universitetas; Vaida Ivanauskienė, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras. 
Moderuoja Virginija Navickienė, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė. 

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):