LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Literatūrinis ugdymas mokyklojeLR švietimo, mokslo ir sporto ministerija visų Lietuvos universitetų literatūros dėstytojus, mokslininkus pakvietė į nuotolinę akademinę diskusiją „Literatūrinis ugdymas mokykloje: kokie kūriniai ugdys mūsų vaikų kultūrinį sąmoningumą?“. Renginio tikslas buvo apžvelgti 2008 m., 2011 m., 2016 m. lietuvių kalbos ir literatūros programų literatūros dalis, jų raidą, aptarti 2020 m. lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrosios programos projekto literatūros dalį ir pateikti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai mokslininkų argumentus bei rekomendacinę išvadą dėl 2020 m. lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrosios programos projekto literatūros dalies ir dėl tolesnės literatūrinio ugdymo mokykloje perspektyvos. Diskusiją moderavo VDU Švietimo akademijos docentė dr. Žydronė Kolevinskienė. 

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 
2020-12-15

0 komentarai (-ų):