Mokykla „Paroda 2020“. Provokuojantis pokalbis: pamokos be kaukiųRenginyje pristatytos didelio masto tyrimo įžvalgos apie nuotolinį ugdymą Vilniuje. Tyrime dalyvavo pradinių klasių mokinių tėvai, įvairių tipų ir pavaldumo Vilniaus miesto mokyklų mokytojai, direktoriai, direktorių pavaduotojai ir abiturientai. Surinkta gausi ir įvairi tyrimo medžiaga leido ne tik aprašyti nuotolinio ugdymo organizavimą, eigą, poveikį, bet ir atskleidė bendrą mokyklinio švietimo būklę Vilniaus mieste. Aptariamos tyrimo įžvalgos, keliami provokuojantys klausimai dėl švietimo politikos. 

Pokalbio dalyvės: Jūratė Litvinaitė, švietimo analitikė, Vilniaus švietimo pažangos centras; Genovaitė Kynė, švietimo veiklos vadovė, Vilniaus švietimo pažangos centras; moderatorius – Mantas Cegelskas, aktorius. 

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):