NŠA. Projektinė veikla pagrindinėje mokyklojeVaizdo įrašas skirtas mokytojams, projektinių darbų vadovams bei mokyklos administracijai. Mokytojai ir direktoriaus pavaduotoja dalijasi projektinės veiklos vykdymo pagrindinėje mokykloje patirtimi: kaip vykdyti projektinę veiklą, kaip paskatinti mokinius rinktis projektinę veiklą, kaip projektinė veikla prisideda prie kokybiškesnio ugdymo, kaip vykdyti projektus mokantis nuotoliniu būdu. Taip pat pristatomas projektinio darbo programos projektas. 
Patirtimi dalijasi: Giedrė Guntarskytė-Česnauskienė, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė; Jolita Kančiauskienė, Vilniaus Žvėryno gimnazijos biologijos mokytoja ekspertė, direktoriaus pavaduotoja; Odeta Jonykienė, Vilniaus Žvėryno gimnazijos istorijos mokytoja ekspertė; Vidmantas Kančiauskas, Vilniaus Žvėryno gimnazijos biologijos mokytojas ekspertas; Margarita Purlienė, Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio departamento Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkė. 

Nacionalinė švietimo agentūra. 
2020-12-10

0 komentarai (-ų):