Paroda „Mokykla 2020“. Viešoji konsultacija „Gamtos mokslai“Per šią konsultaciją pristatomi ir su švietimo bendruomene aptariami atnaujinamos Gamtos mokslų bendrosios programos esminiai pokyčiai, pradinio ir pagrindinio ugdymo naujovės, bendrųjų programų skaitmenizavimo projektas. Lektoriai: Jelizaveta Tumlovskaja, Nacionalinė švietimo agentūra; dr. Daiva Sevalneva, Nacionalinė švietimo agentūra; dr. Asta Navickaitė, Vilniaus Žemynos gimnazija; Miglė Parachnevičienė, Vilniaus Žemynos gimnazija; Rigonda Skorulskienė, Kauno jėzuitų gimnazija. 
Moderuoja Virginija Navickienė, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė.

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):