TED-Ed. Evolution’s great mystery (Didžioji evoliucijos paslaptis)What we call language is something more specific than communication. Language is about sharing what’s in our minds: stories, opinions, questions, the past or future, imagined times or places, ideas. It is fundamentally open-ended, and can be used to say an unlimited number of things. So what does language mean for humanity, and how did we come to have it? Michael Corballis investigates. Lesson by Michael Corballis, directed by Biljana Labovic.

Tai, ką vadiname kalba, yra kažkas konkretesnio nei bendravimas. Kalba skirta dalytis tuo, kas mūsų galvoje: istorijomis, nuomonėmis, klausimais, praeitimi ar ateitimi, įsivaizduojamais laikais ar vietomis, idėjomis. Tai iš esmės neribotas dalykas ir gali būti naudojama pasakyti neribotam dalykų kiekiui. Taigi ką reiškia žmonijai ir kaip ji atsirado? Analizuoja Michaelas Corballis.

TED-Ed.
2020-09-03.

0 komentarai (-ų):