School Education Gateway. Languages as Cultural Heritage (Kalba kaip kultūrinis paveldas)



Language is crucial, as it not only functions as a communication device, but also contains irreplaceable cultural heritage, knowledge and traditions. Join the webinar to learn more about the diverse linguistic and cultural landscape of Europe, as well as to discover practices that ensure multilingual education is available to all. Kalba yra labai svarbi, nes ji veikia ne tik kaip komunikacijos priemonė, bet taip pat kalboje glūdi kultūros paveldas, žinios ir tradicijos. Kviečiame daugiau sužinoti apie įvairų kalbinį ir kultūrinį Europos kraštovaizdį, susipažinti praktiniais dalykais, užtikrinančiais, kad daugiakalbis švietimas būtų prieinamas visiems. Internetinė Europos mokyklinio ugdymo platforma „School Education Gateway“. 2020-09-30.

0 komentarai (-ų):