Autizmo spektro sutrikimas ir biblioteka: misija įmanoma! Žingsnis po žingsnioŠis vaizdo įrašas padeda išsamiai susipažinti su edukacijos, skirtos vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimą, struktūra, eiga, tikslais. Vaizdo įrašas sukurtas bibliotekų darbuotojams ir visiems, kurie domisi šia tema. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka kartu su partneriais – Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“, Šalčininkų rajono savivaldybės bei Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešosiomis bibliotekomis įgyvendina Kultūros tarybos remiamą kvalifikacijos kėlimo projektą „Autizmo spektro sutrikimas ir biblioteka: Misija Įmanoma!”. Jo metu Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje sukurta edukacija, skirta lavinti vaikų su autizmo spektro sutrikimu motoriką, dėmesio koncentraciją, komunikacinius įgūdžius. Bibliotekos darbuotojai planuoja pradėtas veiklas tęsti ir pasibaigus projektui. 
 Vaizdo įrašo autorius: Arvydas Dimša.
 
A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. 
2020-09-24.

0 komentarai (-ų):