Švietimo konferencija „Dirbtinio intelekto kompetencijos Lietuvoje“


MITA dirbtinio intelekto skatinimo iniciatyva „AI BOOST Lithuania“ surengė virtualią konferenciją-diskusiją „Švietimo konferencija: dirbtinio intelekto kompetencijos Lietuvoje“. Renginyje pristatyti pranešimai, buvo atsakinėjama į dalyvių klausimus, vyko diskusijos. Dr. Vaino Brazdeikis, Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio departamento direktorius, pristatė pranešimą apie skaitmeninį švietimą Lietuvoje, dirbtinio intelekto naudojimo galimybes. Dovydas Čeilutka, Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos prezidentas, pristatė efektyviausius būdus įgyti dirbtinio intelekto kompetencijas. Dr. Asta Radzevičienė, Vilnius Tech Strateginės partnerystės prorektorė, kalbėjo apie partnerysčių svarbą integruojant DI švietime. Vaizdo įraše rasite „Investuok Lietuvoje“ Investicinės aplinkos eksperto Vydūno Trapinsko ir Ievos Martinkėnaitės, „VP Telenor Research“ atstovės įžvalgas apie dirbtinio intelekto perspektyvas švietime ir kitose srityse. Vaizdo konferencijoje gvildenti dirbtinio intelekto įgūdžių ugdymo mokyklose ir universitetuose klausimai, darbuotojų perkvalifikavimo aspektai diegiant DI/automatikos/robotikos sprendimus įmonėse. 

 MITA dirbtinio intelekto skatinimo iniciatyva „AI BOOST Lithuania“. 
2020-09-17.

0 komentarai (-ų):