Augustė Nalivaikė. Virtualios realybės žurnalistikaKauno technologijos universiteto (KTU) Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (SHMMF) politikos mokslų doktorantės, dėstytojos Augustės Nalivaikės paskaita „Virtualios realybės žurnalistika“.

Teigiama, kad virtualios realybės žurnalistika ir įtraukiančiosios medijos (angl. immersive media) – tiek žiniasklaidos plačiąja prasme, tiek pačios žurnalistikos kaip profesijos, ateitis. Naujausios virtualios realybės technologijos jau yra naudojamos kurti „360 laipsnių reportažus“ ir „papildytosios realybės“ (angl. augmented media) istorijas, kurias medijų vartotojai gali patirti visai kitu būdu nei tradicines medijas. Lektorė pristato, kaip virtualios realybės technologijos keičia žurnalistiką ir istorijų pasakojimo būdus, aptaria tokios žurnalistikos teikiamą naudą bei iškylančius iššūkius.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“.
KTU E.mokymosi technologijų centras.
2020-09-07.

0 komentarai (-ų):